RG-EW1300G Reyee 1300M Dual-Band Gigabit Wireless Router
รหัสสินค้า : RG-EW1300G
ราคา
จำนวนที่จะซื้อ
สินค้าไม่เพียงพอ
สินค้าหมด
Reyee by Ruijie RG-EW1300G
1300M Dual-Band Gigabit Wireless Router
Wi-Fi Standards : Wi-Fi 5 (802.11ac)
MIMO : 2.4 GHz: 2×2, 5 GHz: 2×2
Antennas : 5 external antennas
Interface : 1 x 10/100/1000 Base-T WAN Port, 3 x 10/100/1000 Base-T LAN Ports
Weight : 0.29 kg (packages not included)
Advanced Technology : Ruijie DDNS, VPN, OFDMA, IPv6
Max. Wi-Fi Speed : 2.4 GHz: 400 Mbps 5 GHz: 867 Mbps
Recommended Users : 32
Antenna Gain : 2.4 GHz: 4.5 dBi 5 GHz: 5.5 dBi
Power Supply : DC 12V/1.0A
Dimensions (W x D x H) : 230 mm x 130 mm x 30 mm